+90 (212) 285 16 44
info@argenit.com.tr
Türkçe   English
 • Dijital Patoloji
  Sosyal Paylaşım ve Bulut Platformu

 • Patologlarla Paylaşın
  Fikir Alışverişinde Bulunun

 • Dilediğiniz Zaman
  Herhangi Bir Yerde

İhtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar, tablet ya da cep telefonu

Easypath internette tarayıcılar üzerinde çalışan dijital patoloji paylaşım platformudur. Bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan 'marka farketmeksizin' erişebilir, kullanabilirsiniz. Easypath sizlere cihaz bağımsızlığı, yer ve zaman bağımsızlığı sağlar. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde, herhangi bir elektronik cihanızınla easypath'den faydalanabilirsiniz.

Easypath Hizmetleri

 • Easypath Web WEB

  Easypath ile slaytlarınızı dijital ortamda görüntüleyebilir, sistemdeki diğer patologlar ile konsültasyon yapabilirsiniz.

 • Easypath Education EDU

  Easypath eğitim modulü ile bir sınıf ortamı oluşturabilir ve öğrencilerinize mikroskoptan bağımsız dijital slaytlar üzerinden ders verebilirsiniz.

 • Easypath Exam EXAM

  Easypath sınav modulü ile öğrencilerini internet ortamında dijital slide'lar üzerinden sınava tabi tutabilirsiniz.

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi yaşam bilimi sektörünü de etkiledi. Daha sentetik daha kolay erişilebilir teknolojik gelişmeler günümüz vebası, kanser hastalıklarının kolay teşhisin de, kanser tanısınında ve kanser araştırmalarında büyük yol kat etmesine olanak sağladı. Hastalıkların dokularda ve hücrelerde oluşturduğu yapısal ve işlevsel bozuklukları, çeşitli laboratuvar teknikleri kullanarak uluslararası kalite kontrol programına uygun olarak mikroskobik ortamda incelenerek sonuç verilmesi patolojiyi oluşturan temel yapı taşı.

Argenit, kendi altyapısını kullanarak geliştirdiği algoritmalar geliştirdiği ileri teknoloji sistemler ile patoloji dünyasında genetikte olduğu gibi çığır açma peşinde. Şirket patoloji sistemlerini 2 farklı yolda birleştirerek hizmet veriyor.

1- Slaytları dijitalize etmek.
2- Dijitalize edilen slaytları bulut sistemine yükleyerek patologların ayağına getirmek.

Tüm cihazlardan erişin, kullanın

Tüm Cihazlarda Kolay Kullanım
İLETİŞİME GEÇİN

EASYPATH I DENEMEK İSTER MİSİNİZ? DİJİTAL PATOLOJİ DÜNYASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN;